Çatlak Cam Tamiri Nasıl Gerçekleştirilir? | Tur Assist

Çatlak Cam Tamiri

Cam, hayatımızın neredeyse her yerinde karşımıza çıkan bir madde hatta yaşam alanlarımızın en vazgeçilmez malzemelerinden biridir. Yüzyıllardır evimizi aydınlatan ve arabalarımızdan odalarımıza kadar hayatımızın geçtiği mekanları ferahlatan bu olağanüstü unsur, dışardan gelen darbelerle zarar görmeye de çok müsait bir cisimdir.

Evlerden işyerlerine kadar tüm kapalı yaşam mekanlarında cam kullanımı kaçınılmaz bir ihtiyaçtır. Öte yandan sert, saydam ve çabuk kırılır bu cismin tamiratı konusunda kaydedilen aşama gerçekten hayret vericidir.

Çatlak Cam Tamiri

Çatlak Cam Tamiri

Çatlak cam tamiri size ne kazandırır?

Gündelik yaşamımızda kırık cam ile çatlak cam arasındaki en büyük fark ortaya çıkan faturadan ibarettir. Zira çatlak cam tamiri, bir camın değişmeden tekrar kullanılmasına olanak sağlarken, kırık cam hem etrafın kirlenmesine hatta başka eşyaların veya canlıların zarar görmesine neden olabilmektedir.  Kırık cam onarılamadığından cam değişiminden başka bir işlem yapılamamaktadır.

Çatlak cam tamiri nasıl gerçekleştirilir?

Elbette ilk olarak yapılan keşif sonucunda çatlamış camın tamir edilip edilmeyeceğinin belirlenmesi gerekir. Ardından tamiratı yapacak firmanın, kullandığı ekipman ve donanımı önem arz eder. Genellikle “UV” ve pratik vakum cihazları kullanılarak çatlak tamiratı gerçekleştirilir. Öncelikle temizlik ve kurutma işlemleri gerçekleştirilir ardından kimyasal malzeme takviyesi ve cam reçinesi uygulanır. Adından “UV” cihazı ile işlem tamamlanır.

Çatlak cam tamiri için de Tur Assist

Evinizde veya işyerinizde pencereleriniz herhangi bir sebeple hasar gördüyse veya camlarınızdan birisi kırıldıysa endişe etmenize gerek yok. Tur Assist güvencesindeki @Home konut yardım paketi, size anında profesyonel bir camcı göndererek çatlak cam tamiri de dahil olmak üzere gereken işlemleri hızlı ve garantili bir biçimde uygular.

Üstelik @Home konut yardım paketi, çilingir hizmetinden güvenlik hizmetine, kalorifer tesisatı arızalarından elektrik ve su tesisatı ile ilgili problemlere kadar geniş bir yelpazede sizleri güvence altına alır.

Ayrıca 7/24 hizmet veren çağrı merkezine ile konut yardım taleplerinizi iletebilirsiniz. www.turassistleyasam.com internet sitesi üzerinden inceleyebileceğiniz @HOME konut yardım paketi ile Türkiye’nin her noktasında acil hizmet alabilirsiniz.

Cam kategorimize dönebilir ya da “Balkon Camı ve Cam Balkon Sistemleri Hakkında” bilgi alabilirsiniz.

Lütfen Yorum Yapınız 0 Yorum

Cevap Bırakın: