Çilingir Servisi Hakkında | Tur Assist

Çilingir Servisi

Kapalı yaşam mekanlarını daha güvenli hale getiren kapı kilitleri, her geçen gün daha sağlam ve daha kullanışlı sistemler olarak karşımıza çıkıyor. Gelişen kapı ve kilit sistemleri bir yandan avantaj sağlarken, diğer yandan dalgınlık veya unutkanlık gibi sebeplerle kapıda kalındığı durumlarda, kapının açılma sürecini daha da zorlaştırıyor.

Eskiden bir apartman görevlisinin yardımıyla açılabilen kapılar, teknolojinin gelişmesiyle bizleri profesyonel bir ekipten yardım almak durumunda bırakıyor. Neyse ki bir telefonla ulaşılabilen profesyonel çilingir servisleri, bizi bu sıkıntılı süreçten çok kısa bir zamanda kurtarabiliyor.

İşinin uzmanı olan usta çilingirler, herhangi bir kapıyı zorlanmadan açabilirler. Oldukça gelişmiş yöntemleri ve buna uygun alet edavatları ile sizi bu sıkıntıdan kurtaracak olan çilingir hizmetleri, günümüzde 7/24 hizmetinizde olan asistans sisteminin bir parçası haline geldi.

Çilingir servisi

Çilingir servisi

 

Çilingir hizmetinde hız önemlidir

Çilingir hizmeti, hızlılık ve kararlılık üzerine kurulmuş bir sistemdir. Telefonla profesyonel bir kurum ile iletişime geçtiğiniz andan itibaren, size en yakın olan çilingir en kısa zamanda imdadınıza yetişecektir. Kapınıza zarar vermeden çalışma yapan uzmanlar, kilidin ve kapının dayanıklılığını muhafaza edecek şekilde sağladığı hizmetlerle, evinize sorunsuz bir şekilde girmenize yardımcı olacaktır.

Değişik anahtar modelleri ve çilingir hizmetleri

Özellikle çelik kapılar başta olmak üzere, insanların güvenliğini artıracak çözümler yepyeni teknolojilerle karşınıza geliyor. Adeta bir kale kapısını andıran bu yeni teknolojiyle üretilen kapılarda, haliyle anahtarlar da çok büyük önem taşıyor. Gerek klasik anahtarlar gerek bilyeli yeni modeller, evinizin güvenliğini en üst düzeyde sağlamaya devam ediyor. Bu gelişime paralel olarak, ihtiyaç duyduğunuz anda farklı sistemler ile hizmetinizde olan çilingir servisi, sorununuzu hızlıca çözüyor ve evinize girmenize yardımcı oluyor.

Çilingir servisi hizmet fiyatları

Kapıda kalmak ve evine girememek herkes için sıkıntılı bir durumdur. Çoğumuz, hayatımızda bir ya da birkaç kez benzeri bir problemle karşı karşıya kalırız. Şurası kesin; yeni model kapılar, anahtar olmadan girmeye asla müsaade etmiyor. Dolayısıyla bir çilingir çağırmak ve kurumsal bir firmadan hizmet almak tek çare olarak karşımıza çıkıyor.

Tur Assist güvencesindeki @Home konut yardım paketi, çilingir gerektiren her sorununuzda, acil müdahale ve tamir hizmeti sağlamak için konutunuza konusunda uzman ve donanımlı bir ekip gönderir. Üstelik @Home konut yardım paketi, çilingir hizmetinden güvenlik hizmetine, cam kırılmasından tesisat arızalarının giderilmesine kadar geniş bir yelpazede evinizi ve sizleri güvenceye alır.

Ayrıca 7/24 hizmet veren çağrı merkezine ile konut yardım taleplerinizi iletebilirsiniz. www.turassistleyasam.com sitesi üzerinden inceleyebileceğiniz @Home konut yardım paketi ile Türkiye’nin her noktasında acil hizmet alabilirsiniz.

Çilingir kategorisine geri dönebilir ya da “Anahtarcı Malzmeleri” hakkında bilgi alabilirsiniz

Lütfen Yorum Yapınız 0 Yorum

Cevap Bırakın: