Çilingirci Olarak Tanımlanan Anahtarcıların Verdiği Hizmetler |Tur Assist

Çilingirci Olarak Tanımlanan Anahtarcılar Tarafından Verilen Hizmetler

Doğru bir kullanım olmamasına rağmen halk arasında çilingirci olarak da tanımlanan çilingirler kilitli kapıları açan, anahtar kopyalayan ve kilitleri onaran nitelikli ve belgeli kişilerdir. Anahtarcı olarak da anılan bu kişilerin, mesleki koşulları yerine getirmeleri ve çilingir lisansına sahip olmaları önem arz eder.

Çilingire ihtiyaç duyulduğunda, herhangi bir sabıka kaydı bulunmayan, profesyonel bir lisansa ya da ustalık belgesine sahip, meslek odasına kayıtlı çilingirlerden yardım alınması Türkiye Esnaf ve Sanatkarları Konfederasyonu tarafından önemle tüketicilere önerilmektedir. Siz de kaliteli bir şekilde çilingir hizmeti almayı düşünüyorsanız bu kriterleri göz önünde bulundurmanız faydalı olacaktır.

çilingirci

Çilingirci olarak tanımlanan anahtarcıların verdiği hizmetler

Evinizde ya da iş yerinizde halk arasında çililngirci ve anahtarcı olarak da bilinen çilgingirlerden yardım alırken, internet üzerinden rastgele arama yaparken hizmet alacağınız firmanın meslek odasına kayıtlı olup olmadığını mutlaka sorgulayın. Bu durum kilidinizde ekstra oluşabilecek hasarların önüne geçecektir.

Tur Assist güvencesindeki @Home konut yardım paketi, çilingir gerektiren her sorununuzda, acil müdahale ve tamir hizmeti sağlamak için konutunuza konusunda uzman ve donanımlı bir ekip gönderir. Üstelik @Home konut yardım paketi, çilingir hizmetinden güvenlik hizmetine, cam kırılmasından tesisat arızalarının giderilmesine kadar geniş bir yelpazede evinizi ve sizleri güvenceye alır.

@Home konut yardım paketi kapsamında bir çilingire ihtiyaç duyarsanız, aşağıdaki hizmetleri tüm Türkiye’de alabilirsiniz.

Kapı kilidi açma:

  • Anahtar kaybına bağlı iç/dış kapının açılması,
  • Anahtar çalınmasına bağlı iç/dış kapının açılması,
  • Anahtarın içerde unutulmasına bağlı iç/dış kapının açılması,
  • Anahtarın kapı arkasında unutulmasına bağlı iç/dış kapının açılması,
  • Barelin arızalanmasına bağlı iç/dış kapının açılması,
  • Kilidin arızalanmasına bağlı iç/dış kapının açılması,
  • Hırsızlık amaçlı zarar verilmiş çalışamaz haldeki iç/dış kapının açılması.

Kapı kilidi değiştirme:

  • Konutun PVC, ahşap, demir veya alüminyum iç/dış kapısına ait, arıza sonrası çalışamaz haldeki ana alt kilidin değiştirilmesi,
  • Konutun PVC, ahşap, demir veya alüminyum iç/dış kapı kilidine ait, arıza sonrası çalışamaz haldeki ana alt barelin değiştirilmesi.

Unutmayın 7/24 hizmet veren çağrı merkezimize 0850 202 47 99 numaralı telefondan ulaşarak konut yardım taleplerinizi iletebilir, @Home konut yardım paketi ile Türkiye’nin her noktasında acil hizmet alabilirsiniz. Ayrıca @Home konut yardım paketlerimizi, www.turassistleyasam.com sitemizden de kolayca inceleyebilirsiniz.

Çilingir kategorimize geri dönebilir ya da Kapı Kilidi ve Kapı Elemanları Hakkında yazımızdan detaylı bilgi alabilirsiniz.

Lütfen Yorum Yapınız 0 Yorum

Cevap Bırakın: