Petek Temizleme Makinası ile Garantili Çözüm | Tur Assist

Petek Temizliği için Neden Petek Temizleme Makinası Kullanılmalı

 

Kış dostu petekler için petek bakımı

Petek temizleme makinası hakkında bilgi vermeden önce neden petek bakımı ve temizliği yaptırmanız gerektiğine değinelim. Kış boyunca evlerimizin dolayısıyla da bizim ısınmamızı sağlayan peteklerin bakımı oldukça önem taşır. Radyatörlerin evi performanslı bir biçimde ısıtması, ısınma giderlerinin en makul seviyede kalması radyatör bakımı ile yakından ilintilidir. Herhangi bir ısı kaybı olmadığı sürece sürekli ertelenen radyatör bakımı ve petek temizliği, ileride ısınma sisteminin bozulmasına neden olabilir.

Petek Temizleme Makinası

Petek Temizleme Makinası

Radyatör temizliği nasıl yapılır?

Peteklerin içinde devirdaim yapan su ısındıkça eviniz de ısınmaya başlar. İşte bütün problem, peteklerde bulunan bu suyun kireç tutmasıyla ya da çamurlaşmasıyla başlar. Bu gibi durumlarda, su akışı sağlanamadığından radyatörler dışarıya ısı vermez. Bu da size ısı performansında azalma, kabarık faturalar olarak geri döner. Su akışının sağlanabilmesinin yolu düzenli olarak konusunda uzman bir firmaya petek bakımı ve petek temizliği yaptırmaktır. O halde, petekler nasıl temizlenir?

Petek temizleme makinası ve kimyasalı ile petek temizleme

Petek Temizleme Makinası

Petek Temizleme Makinası – Tur Assist

Öncelikle peteklerinizden gelen ısı azalmaya başladığı zaman, yapmanız gereken ilk şey profesyonel ekiplerle iletişime geçmek olmalıdır. Çağrınız üzerine hemen evinize ulaşan uzman ekipler kullandıkları petek temizleme makinası, ileri teknolojik filtreleme cihazları ve petek temizleme kimyasalı ile peteklerinizin içinde birikmiş olan kiri, kireci ve çamur haline gelen birikintiyi kolayca temizler.

Petek temizleme makinası içindeki özel kimyasal madde radyatörünüze yayılarak, peteklerin içinde bulunan bütün tortuyu dışarı çıkarır. Ardından sistemin içerisindeki kimyasal dışarı çıkartılarak işlem sonlandırılır. Kısacası rastgele bir tesisatçı yerine profesyonel bir ekipten yardım almanız daha yerinde bir karar olacaktır. İşinin uzmanı bu ekipler, petek temizleme makinası ve kimyasalı gibi modern ekipmanları sayesinde sorunu kısa sürede ve kalıcı bir şekilde giderir, böylece ekonomik ve garantili bir şekilde sorununuz çözülmüş olur.

Tur Assist sayesinde sıcacık bir kış geçirin

Soğuk kış günlerinde evinizde sıcak sıcak oturmak, kışın keyfini evde çıkartmak istiyorsanız, peteklerinizin bakımını yaptırmayı ve peteklerinizi uzman kişilere emanet ederek petek temizleme makinası ile temizletmeyi unutmayın.

www.turassistleyasam.com internet sitemiz üzerinden inceleyebileceğiniz @Home konut yardım paketi, Türkiye’nin her noktasına, 7/24 garantili hizmet veren Tur Assist ile ısınma sorunlarının kesin olarak çözülmesini sağlar.

Neden Petek Temizliği İçin Petek Temizleme Makinası yazımızdan Kalorifer Tesisatı kategorisine gidebilir ya da Tur Assist katkılarıyla hazırlanan “Petek Temizleme Neden Önemli” yazımızı okuyabilirsiniz.

Lütfen Yorum Yapınız 0 Yorum

Cevap Bırakın: