Ankastre Batarya Nedir? Ankastre Batarya Nasıl Monte Edilir? | Tur Assist

Ankastre Batarya Nedir?

Banyolarda küvet üzerine ya da küvet kenarına monte edilen batarya çeşidine ankastre batarya adı verilir. Montajdan sonra sadece açma kapama volanları, su çıkış borusu ve duş açıkta kaldığından diğer batarya tiplerine kıyasla çok daha estetiktir.

Ankastre Batarya Nasıl Monte Edilir?

Öncelikle batarya incelenerek bağlantı aparatları kontrol edilir. Lavabonun batarya deliği de kontrol edildikten sonra tespit somunu vidasından sökülerek bataryaya monte edilir. Ardından esnek sıcak su hortumu ve esnek soğuk su hortumu bağlanır. Her iki hortumun da sıkılığı kontrol edilir.

Ankastre Batarya Nedir?

Ankastre Batarya Nedir?

Batarya üst contası batarya üzerine konularak, hortumlar batarya deliğinden geçirilir. Akabinde batarya düzgünce yerleştirilir. Bataryanın altından hortumlar kontrol edilerek alt conta takılır. Conta üzerine baskı rondelası da yerleştirildikten sonra tespit somunu takılır. Tespit somunu pense, lokma anahtar veya geniş ağızlı tornavida aracılığıyla sıkılır.

Hortum rakorunun contasına dikkat edilerek hortumlar ara musluklara monte edilir. Önce herhangi bir alet kullanmadan elle sıkıştırılır. Herhangi bir sıkıntı ile karşılaşılmaması durumunda açık ağız anahtar veya kurbağacık anahtarı ile sıkıştırma işlemi sonuçlandırılır. En son aşamada, armatür çalıştırılarak tüm mekanizma test edilir.

Tur Assist tarafından size sunulan @Home konut yardım paketleri, su tesisatı ile ilgili sızıntı, tıkanma ve kırılma gibi acil tamirat gerektiren tüm durumlarda, size konusunda uzman ve donanımlı tesisatçı ekibini göndererek sorunu hızlı ve garantili bir biçimde çözer.

Üstelik @Home konut yardım paketleri, çilingir hizmetinden güvenlik hizmetine, cam kırılmasından elektrik arızalarının giderilmesine kadar geniş bir yelpazede evinizi ve sizleri güvenceye alır.

@Home konut yardım paketlerini www.turassistleyasam.com sitemizden kolayca inceleyebilirsiniz. Ayrıca 7/24 hizmet veren çağrı merkezi ile konut yardım taleplerinizi iletebilir, @Home konut yardım paketleri ile Türkiye’nin her noktasında acil hizmet alabilirsiniz.

Sıhhi Tesisatlarda Kullanılan Klozet Modelleri hakkında da bilgi alabilir ya da Sıhhi Tesisat Kategorimize geri dönebilirsiniz.


TUR ASSIST TIKANIKLIK AÇMA FİYAT KARTELASI


Hizmet Türü

İşlem Süresi Banyo-Wc Gideri Tıkanıklık Açımı Lavabo-Yer Süzgeci Tıknanıklık Açımı Bina Ortak Gideri Tıkanıklık Açımı Yetersiz Eğim Kaynaklı Tıkanıklıklarda Kırım Gerektiren Durumlar (Kapama ve Malzeme Dahil)
Basit Usül (Telle Tıkanıklık Açma) Hizmet Birimi Fiyatı 1-2 saat 140.00 TL 115.00 TL Telle Açma Hizmeti Yok Ekspertiz Çalışması Yapılır. Tur Assist bilgisi ve müşteri onayı ile işlem yapılır.
Basit Usül (Telle Tıkanıklık Açma) Tur Assist Satış Fiyatı 1-2 saat 170.00 TL 140.00 TL Telle Açma Hizmeti Yok Ekspertiz Çalışması Yapılır. Tur Assist bilgisi ve müşteri onayı ile işlem yapılır.
Kimyasal Malzeme İle Tıkanıklık Açma (1 lt malzeme dahil) Hizmet Birimi Fiyatı 1-2 saat 175.00 TL 150.00 TL 300.00 TL Ekspertiz Çalışması Yapılır. Tur Assist bilgisi ve müşteri onayı ile işlem yapılır.
Kimyasal Malzeme İle Tıkanıklık Açma (1 lt malzeme dahil) Tur Assist Satış Fiyatı 1-2 saat 210.00 TL 180.00 TL 360.00 TL Ekspertiz Çalışması Yapılır. Tur Assist bilgisi ve müşteri onayı ile işlem yapılır.
Teknolojik Cihazla Tıkanıklık Açma (Hizmet Birimi Fiyatı) 2-3 saat 210.00 TL 175.00 TL 350.00 TL Ekspertiz Çalışması Yapılır. Tur Assist bilgisi ve müşteri onayı ile işlem yapılır.
Teknolojik Cihazla Tıkanıklık Açma (Tur Assist Satış Fiyatı) 2-3 saat 250.00 TL 210.00 TL 420.00 TL Ekspertiz Çalışması Yapılır. Tur Assist bilgisi ve müşteri onayı ile işlem yapılır.
Lütfen Yorum Yapınız 0 Yorum

Cevap Bırakın: