Profesyonel Su Kaçağı Tamiri ve Tespiti için | Tur Assist

Profesyonel Su Kaçağı Tamiri

Su kaçağı problemleri günümüzde sıkça karşılaştığımız ve ev sahiplerinin en korktuğu durumlardan bir tanesidir. Bunun bir nedeni de bu konuda hafızamızda kalanlardır. Eski zamanlarda su kaçağı tamiri ve tespiti için kırılıp dökülmeyen yer kalmazdı. Haliyle, her zaman beklenmedik maliyetler, uzun tamirat süreleri, günlerce kullanılamayan banyo ve mutfaklarla karşılaşırdık. Fakat günümüzde profesyonel su kaçağı tamiri ile gereğinden fazla hasar çıkarmadan problem rahatlıkla giderilmektedir.

Öte yandan günümüzde hala eski usul yöntemlerle çalışan birçok usta bulunuyor. Bu yüzden konu ne olursa olsun, evinize tamir için davet ettiğiniz ustaları veya hizmet alacağınız firmaları doğru bir şekilde seçmeniz gerektiğini unutmayın. Maliyetten kaçmak sizi daha büyük masraflara sokabilir.

Profesyonel su kaçağı tamiri ve tespiti

Profesyonel su kaçağı tamiri

Günümüzde profesyonel su kaçağı tamiri nasıl yapılıyor?

Teknolojinin gelişmesi ile birlikte her sektörde yenilikler durmaksızın devam ediyor. Su kaçağı tespiti için üretilen son teknoloji cihazlar ile artık ustalar çok kolay bir şekilde kaçağın yerini tespit edebiliyor ve sadece ilgili noktaya kolayca müdahale edebiliyor.

Bir telefonunuzla evinize gelen uzman ekipler, ultrasonik seslere duyarlı su kaçağı cihazları, termal ısı kamerası gibi teknolojik cihazlarla su kaçağı tespit sürecine başlıyorlar. Deneyimli ve donanımlı profesyoneller, problem olabilecek her noktayı tarayarak kaçağın nereden kaynaklandığını net bir şekilde kolayca tespit edebiliyorlar.

İster tuğla, ister beton, ister parke veya fayans olsun; tüm yüzeylerdeki kaçaklar bu son teknolojiye sahip cihazlar sayesinde kolayca bulunabiliyor. Onayınız alındıktan sonra sadece hasarlı bölgeye işlem uygulanıp tamir ediliyor.

Üstelik profesyonel bir firma seçtiğinizde, zarar görmüş olan yerlere uygulanan tamir işleminden sonra, hasar verilen bölge titizlikle kapatıp, temizleniyor. Tabi ki yapılan tüm işlere garanti veriliyor. Böylece su sızıntısı problemleri, teknolojik cihazlar ve modern yöntemler neticesinde kalıcı bir biçimde giderilmiş oluyor.

Su kaçağı tespitini ben yapabilir miyim?

Şunu da hatırlatmakta fayda görüyoruz. Evinizdeki temiz su tesisatında su kaçağı olup olmadığını net bir biçimde anlayabilirsiniz. Bunun için su vanasını kapattıktan sonra üzerindeki sayacı gözlemlemeniz yeterli. Eğer sayaç dönmeye devam ediyorsa, boru hattında kesinlikle bir kaçak var demektir. Ancak atık su tesisatında olan bir kaçağı tespit edebilmeniz çoğu zaman mümkün değildir.

Tur Assist sayesinde su kaçağı dert olmaktan çıkıyor!

Herkesin korkulu rüyası olan su kaçağından Tur Assist’in www.turassistleyasam.com internet sitesi üzerinden inceleyebileceğiniz @Home paketindeki avantajlardan yararlanarak kurtulabilirsiniz. Cihazla su kaçağı tespiti yapan uzman ekipler ile hemen iletişime geçmenizi sağlayan Tur Assist, evinizde ya da iş yerinizde meydana gelen bütün sorunlarla kolaylıkla baş etmenizi sağlıyor.

Unutmayın Tur Assist, tüm Türkiye’de garantili bir biçimde hizmet verir. Su tesisatı problemlerinin çözümü için, 7/24 telefonlarınızı bekleyen çağrı merkezimize bir telefon açmanız yeterli.

Su kaçağı kategorimize geri dönebilir ya da kırmadan su kaçağı tespiti hakkında daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Lütfen Yorum Yapınız 0 Yorum

Cevap Bırakın: