Kanal Açma Makinası Hayat Kurtarır | Tur Assist

Kanal Açma Makinası Evinizin ve Bütçenizin Dostudur

Kanal açma makinası, evlerinizde, iş yerlerinizde yaşanan kanal tıkanıklığı problemleri konusunda son teknoloji ile üretilen, tespit ve tamirat konusunda yaşanan sıkıntılı süreçlere son veren bir cihazdır.

Kanal Açma Makinası | Tur Assist

Kanal Açma Makinası | Tur Assist

Kanal açma makinası, dairenizin dışındaki kanalizasyon borularının temizlenmesi, yağmur giderlerinin açılması gibi işlemlerin yanı sıra evlerinizdeki pis su tesisatlarının, yabancı cisim atılması, kurulum hatası gibi sebeplerle tıkanması durumunda, ağır bir tadilat işlemi çıkarmadan temizlenmesine olanak sağlar.

Tıkanıklıklar kanal açma makinası ile nasıl tespit edilir?

Önce görüntüleme cihazları ile sorunun nereden kaynaklandığı tespit edilir. Geleneksel yöntemlerden farklı olarak, banyo, mutfak ve tuvaletlerinizdeki tıkanıklığın yeri herhangi bir kırma, kazıma işlemine gerek kalmaksızın, bilgisayarlı cihazlarla net olarak tespit edilir.

Kanal açmas makinesi ile sorunun neden meydana geldiği kesin olarak tespit edildiğinden, bu teknolojik yöntem hem sizlere zaman kazandırır, hem de kırma ve tadilat işlemleri sebebiyle sizlere yansıyacak ekstra maliyet önlenmiş olur.

Kanal açma makinası ile tıkanıklıklar nasıl giderilir?

Daha önce tespit edilen noktaya, tıkanıklık açma makinası yollanır. Tıkanıklığı açmak için kullanılan makinaya takılan özel bir parçayla parçalama işlemi başlatılır ve probleme yol açan yabancı cisim yok edilir. Bu işlem sırasında kendi ekseni etrafında dönen çelik başlıklar tıkanıklığa sebebiyet veren organik ya da inorganik atıkları kolayca parçalar ve kanalizasyona gönderilmesini sağlar.

Kanal Açma Makinası

Kanal Açma Makinası | Tur Assist

Ardından görüntülü sistem ile sorunun komple çözülüp çözülmediği, daha ileri noktalarda farklı bir problem olup olmadığı kontrol edilir. Bir ikinci ve üçüncü problem tespit edilirse, aynı işlemler yinelenir.

Neden kanal açma makinesi ile hizmet almayı tercih etmelisiniz?

Kanal açma mekinesi kullanan profesyonel bir ekip sizlere aşağıdaki avantajları sağlar.

– Kanal açma makinası zaman kazandırır: Hem problemin tespitinde, hem de problemin çözümünde gereksiz git gellerle zaman kaybetmezsiniz.

– Kanal açma makinası geleneksel yöntemlere kıyasla oldukça hesaplıdır: Problemin tespiti için gereksiz yere kırma ve tamirat işlemlerini engeller, sizleri ekstr maliyetten kurtarır.

– Kanal açma makinası kalıcı çözüm sunar: Var olan problemin tespiti ve çözülmesine yardımcı olacağı gibi, potansiyel tıkanıklıkların da büyümeden giderilmesine yardımcı olur.

– Kanal açma makinası standartlara uygun çalışır: Kısa sürede çok iş sistemiyle emekten maksimum tasarruf sağlar, ekstra gürültü yaratarak komşularınızı rahatsız etmez, işlem süresince ve sonrasında hijyenik ortamlarınızı kullanılmaz hale getirmez.

Unutmayın, 1996 yılından beri tüm Türkiye’de 11 milyon lehdara hizmet veren Tur Assist güvencesindeki @HOME paketi, tesisat problemlerinizi garantili ve hızlı bir şekilde çözer.

Kanal açma makinası evinizin ve bütçenizin dostudur yazısından Tıkanıklık Açma kategorisine gidebilir ya da Tur Assist katkılarıyla hazırlanan Tesisat Türkiye Blogu’na geri dönebilirsiniz.

Lütfen Yorum Yapınız 0 Yorum

Cevap Bırakın: