Tıkanan Tuvalet Nasıl Açılır? | Tur Assist

Tıkanan Tuvalet Nasıl Açılır?

 

Eyvah! Tuvalet tıkandı!

Tuvalet tıkanıklıkları günlük hayatımızda sıklıkla karşılaştığımız sevimsiz bir sorundur. Özellikle tuvalete atılan poşetler, bebek bezleri, kağıt havlu gibi kalın kağıtlar tuvalet tıkanıklığına yol açar. Bu durum evimizde istenmeyen kokuların meydana gelmesine sebebiyet verdiği gibi mikropların üremesine de zemin hazırlar. Çoğu zaman sifonu çekmek sorunu gidermez. Peki, tıkanan tuvalet nasıl açılır?

Tıkanan Tuvalet Nasıl Açılır

Tıkanan Tuvalet Nasıl Açılır?

Tıkanan tuvalet nasıl açılır?

Tuvalet tıkandığında genellikle kulaktan dolma yöntemlerle tıkanıklığı açmaya çalışırız. Tuvalete kimyasal dökmek, uzun ve sert cisimlerle tıkanık olan bölgeyi açmaya çalışmak bu yöntemlerden bazılarıdır. Örneğin, tuvaletinize döktüğünüz kimyasal geçici bir süre için tıkanıklığı açsa da genellikle ileride daha büyük sorunların çıkmasına sebebiyet verebilir. Söz gelimi, içeriğini bilmediğiniz bir kimyasalın verdiği hasardan ötürü pimaş contaları erimeye başlayabilir, tuvaletinizde sızıntı yaşanabilir.

Uzun cisimlerle tıkanıklığı açma yöntemi ise tuvaletteki borulara zarar vereceğinden bu da ileride pimaş problemlerine ve buna bağlı sızıntılara sebep olabilir. İşin kötüsü, evinize çağıracağınız rastgele bir tesisatçı da, bilinçsiz müdahelerle başınıza daha da büyük sorunlar açabilir. Tahmin edebileceğiniz üzere profesyonel olmayan kişi ve ekiplerden alınan bu yardımlar bazen, sorunun daha da büyümesine, dolayısıyla tamir masraflarının artmasına da sebebiyet verebilir. “Bu durumda tüm bu yöntemleri kullanmazsak tıkanan tuvalet nasıl açılır?” dediğinizi duyar gibiyiz.

Aslında yukarıdaki sorunun cevabı çok basit. Tuvalet tıkanıklığı ile karşı karşıya kaldığınız zaman yapmanız gereken ilk şey, bu konuda uzman firmalarla iletişime geçmek ve problemi teknolojik cihazlarla çözen profesyonel ekiplere teslim etmektir.

Teknolojinin yardımıyla tıkanan tuvalet nasıl açılır?

Tıkanan Tuvalet Nasıl Açılır

Tıkanan Tuvalet Nasıl Açılır – Tur Assist

İletişime geçtiğiniz profesyonel ekipler, çağrınız üzerine hemen evinize gelerek çalışmalarına başlar. Dedektör ve kameralı görüntüleme sistemi sayesinde tıkanıklığın sebebini bulan uzmanlar, özel robotlar ile tıkanıklığı açmaya başlar. En son teknolojiyle donatılmış olan bu robotlar, tuvaletinizde tıkanmaya neden olan maddeleri parçaladıktan sonra gider bölümünü tamamen temizler.

Böylece bir süredir zihninizin bir köşesini işgal eden ‘Tıkanan tuvalet nasıl açılır?’ sorusunu da beraberinde ortadan kaldırır. Uzman ekip bir yandan tıkanan tuvaleti temizlerken bir yandan da size kameralı görüntüleme sistemleri sayesinde yapılan işlemlerin nasıl gerçekleştiğini gösterir. Bütün bu işlem süresince hiçbir borunuz zarar görmediği gibi, gereksiz yere de para harcamamış olursunuz.

Tuvalet tıkanıklığı gibi sorunlarda Tur Assist yanınızda

Herkesin başına gelebilecek tuvalet tıkanıklığı gibi sorunlarda ve ‘Tıkanan tuvalet nasıl açılır?’ gibi yanıtlanmayı bekleyen soruların çözümünde Tur Assist hep yanınızda.

Unutmayın, Tur Assist güvencesindeki @Home konut yardım paketi, 1 yıl boyunca evinizin su tesisatında (temiz – sıhhi ve kalorifer tesisatı) meydana gelebilecek sızıntı ve kırılma gibi acil tamirat gerektiren durumlarda, size profesyonel bir tesisatçı göndererek hızlı bir şekilde sorunu yerinde çözer.

Tıkanan Tuvalet Nasıl Açılır? yazısından Tıkanıklık Açma kategorisine” gidebilir ya da “Tuvalet Tıkandı Ne Yapmalıyım” yazımızı inceleyebilirsiniz.

Lütfen Yorum Yapınız 0 Yorum

Cevap Bırakın: