Tuvalet Açma İşlemleri için de Teknoloji | Tur Assist

Modern Cihazlarla Tuvalet Açma

Tuvalet neden tıkanır?

Dönem dönem hepimizin karşılaştığı tuvalet tıkanıklığı genellikle çöp kutusu yerine tuvalete atılan atıklar, poşetler ya da tesisat problemleri yüzünden kaynaklanır. Dolayısıyla, böyle bir problemle karşılaştığımızda, “tuvalet açma” en önemli önceliğimiz haline gelir.

Tuvalet Açma

Tuvalet Açma

Tuvalet açma işlemi nasıl gerçekleşir?

Tuvalet açma çoğu zaman önemsenmeyen basit bir işlem olarak görülür. Tuvalete sopa ve sopa benzeri bir cisimle müdahale ederek tıkanıklığı giderme ya da tuvalet giderine kimyasal bir madde dökme akla gelen ilk çözümler arasında yer alır. Aslında bu uygulamalar bir çözüm gibi gözükse de ileride daha büyük sorunlara neden olabilmektedir.

Söz gelimi, tuvalet açma işlemleri esnasında, döktüğünüz kimyasal pimaş contalarını eritebilir ya da gider borusuna müdahale etmeye çalıştığınız cisim borulara ve tesisata zarar verebilir. Kimileri de tedavülden kalkmış olan bu eski yöntemler yerine hemen bir usta çağırmayı tercih eder. Bu noktada da farklı bir problemle karşılaşma olasılığı belirir! Tuvalet açma işlemi için çağıracağınız usta deneyimli değilse ya da yeterli ekipmana sahip değilse, tuvaletinizi açmak yerine, saatler süren işlemler sonrasında borularınıza ve tuvaletinize zarar verebilir. Üstüne üstlük, ödediğiniz yüksek meblağlı faturalar da size bütçenizi ekstradan sarsar.

Profesyonel yöntemlerle tuvalet açma

Tuvalet Açma

Tuvalet Açma – Tur Assist

Tuvalet açma yöntemlerine başvurmak ya da rastgele bir tesisatçı çağırmak yerine, alanında uzman isimlerle iletişime geçerek tıkanan tuvaletinizi kolaylıkla tamir ettirebilirsiniz. Yardım talebiniz üzerine hemen evinize gelen profesyonel ekipler yanlarında getirdikleri kameralı görüntüleme sistemi ve robotlar sayesinde tıkanan tuvaletinizi kolaylıkla açar.

Uzman ekipler bir yandan tuvaletinizdeki tıkanıklığı giderirken siz de bu işlem esnasında kullanılan kameralar sayesinde yapılan işlemleri takip edebilirsiniz. Tuvalet açma işlemini başarıyla tamamlayan uzman ekipler, sonrasında size tertemiz bir ev bırakırlar, size de evinizin keyfini sürmek kalır.

Tur Assist @Home paketi ile tuvalet tıkanıklığı derdine son!

Tuvalet açma gibi can sıkıcı bir sorunla karşı karşıyaysanız ve evinizi bu konuda uzman isimlere teslim etmek istiyorsanız; Tur Assist’in sizler için özel olarak hazırladığı @Home konut yardım paketine göz atmanızda fayda var. Asistans hizmetleri dendiği zaman akla gelen ilk firma Tur Assist, tuvalet tıkanıklığı açma dahil her türlü tesisat probleminizde 7/24 yanınızda üstelik Türkiye’nin her noktastında.

Tuvalet Tıkanıklığı Açma Deyip Geçmeyin yazısından Tıkanıklık Açma kategorisine gidebilir ya da tuvalet kokusu nasıl giderilir yazımızı inceleyebilirsiniz.

Lütfen Yorum Yapınız 0 Yorum

Cevap Bırakın: