Gider Pompası Nedir? Arızaları Nelerdir?| Tur Assist

Gider Pompası

Mekanik tesisatlar, hayatımızın çok önemli bir parçası haline geldi. Özellikle inşaat esnasında, sıhhi tesisatların ve buna bağlı pis su giderlerinin inşası, proje kadar önemli hale geldi. Değişik amaçlar için kullanılan her bir tesisatın, özenli bir şekilde inşası ve kurulumu, bu sistemlerin verimli bir biçimde çalışması açısından hayati önem arz eder.

Gider pompası

Gider pompası

Binalarda ortak kullanımla ilgili atık suların merkezi kanalizasyona iletilmesini sağlayan boru hattına gider,

Tuvalet, lavabo ve evin diğer bölgelerindeki giderlerin uygun bir gider pompası ile desteklenmesi gerçekten önemlidir. Pis suyun evinizden düzenli bir şekilde uzaklaştırılması için, bu sistemin verimli bir şekilde çalışması gerekir.

Gider pompası her ev için önemlidir!

Sağlık ve huzurlu bir yaşam için, yaşam alanlarınızın temiz olması hepimizin bildiği bir kuraldır. Ancak hijyenik bir ortam için bizim çabalarımız kadar evimizin tesisat sistemleri de önem arz eder. Söz gelimi, pis kokulardan temelli kurtulmak için, su gideri tesisatının pompa ile desteklenmesi çok önemlidir.

Doğru bir biçimde çalışan gider pompası, hem sizi atıklardan kurtarır hem de evinizi kötü kokulardan arındırır. Evin mekanik tesisatları içerisinde önemli bir yer tutan gider tesisatı, doğru bir pompa ile desteklendiği zaman daha sağlıklı sonuçlar ortaya koymaktadır.

Gider pompası arızalanırsa ne olur?

Gider pompasının düzenli bir şekilde çalışması evinizde kötü koku problemi yaşanamamanızı sağlar. Atık sular, evinize zarar vermeden dışarı atılır. Burada sistemi hızlandıran ve işinizi kolaylaştıran gider pompası arızalandığında kötü kokuların ve pis suların evinize zarar vermesi kaçınılmaz bir hale gelir.

Gider pompası tamiri

Eğer evinizdeki gider pompası arızalanmış ise kesinlikle profesyonel bir ekipten yardım almanızı öneririz. Kişisel çabalarınız ya da çağıracağınız sıradan bir tesisatçı sorunu daha da büyüterek, işin içinden çıkılmaz bir hale getirebilir.

Garantili bir biçimde her türlü tamir ve parça değişimi hizmeti verecek, hatta cihazı bile baştan sona değiştirebilecek potansiyele sahip olan uzman bir firma sorunu giderdiği gibi olası problemlerin de oluşmasına engel olacaktır.

Söz gelimi, Türkiye’nin her yerinden 7/24 ulaşabileceğiniz Tur Assist, sunduğu @Home konut yardım paketleri ile sizi tesisat konusunda profesyonel ekiplere yönlendirir, size de sadece evinizin keyfini sürmek kalır.

Üstelik tüm Türkiye’de garantili bir biçimde hizmet veren Tur Assist, sunduğu @Home konut yardım paketleri ile çilingir hizmetinden güvenlik hizmetine, cam kırılmasından elektrik arızalarına kadar geniş bir yelpazede sizleri güvence altına alır. @Home konut yardım paketlerini www.turassistleyasam.com sitemizden kolayca inceleyebilirsiniz.

Su tesisatı kategorisine geri dönebilir ya da “Su Tesisatında Dikkat Edilmesi Gereken Noktalar” hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.


TUR ASSIST TIKANIKLIK AÇMA FİYAT KARTELASI


Hizmet Türü

İşlem Süresi Banyo-Wc Gideri Tıkanıklık Açımı Lavabo-Yer Süzgeci Tıknanıklık Açımı Bina Ortak Gideri Tıkanıklık Açımı Yetersiz Eğim Kaynaklı Tıkanıklıklarda Kırım Gerektiren Durumlar (Kapama ve Malzeme Dahil)
Basit Usül (Telle Tıkanıklık Açma) Hizmet Birimi Fiyatı 1-2 saat 140.00 TL 115.00 TL Telle Açma Hizmeti Yok Ekspertiz Çalışması Yapılır. Tur Assist bilgisi ve müşteri onayı ile işlem yapılır.
Basit Usül (Telle Tıkanıklık Açma) Tur Assist Satış Fiyatı 1-2 saat 170.00 TL 140.00 TL Telle Açma Hizmeti Yok Ekspertiz Çalışması Yapılır. Tur Assist bilgisi ve müşteri onayı ile işlem yapılır.
Kimyasal Malzeme İle Tıkanıklık Açma (1 lt malzeme dahil) Hizmet Birimi Fiyatı 1-2 saat 175.00 TL 150.00 TL 300.00 TL Ekspertiz Çalışması Yapılır. Tur Assist bilgisi ve müşteri onayı ile işlem yapılır.
Kimyasal Malzeme İle Tıkanıklık Açma (1 lt malzeme dahil) Tur Assist Satış Fiyatı 1-2 saat 210.00 TL 180.00 TL 360.00 TL Ekspertiz Çalışması Yapılır. Tur Assist bilgisi ve müşteri onayı ile işlem yapılır.
Teknolojik Cihazla Tıkanıklık Açma (Hizmet Birimi Fiyatı) 2-3 saat 210.00 TL 175.00 TL 350.00 TL Ekspertiz Çalışması Yapılır. Tur Assist bilgisi ve müşteri onayı ile işlem yapılır.
Teknolojik Cihazla Tıkanıklık Açma (Tur Assist Satış Fiyatı) 2-3 saat 250.00 TL 210.00 TL 420.00 TL Ekspertiz Çalışması Yapılır. Tur Assist bilgisi ve müşteri onayı ile işlem yapılır.