Doğalgaz Petekleri ve Petek Modelleri

Doğalgaz Petekleri

En çevreci ve en güvenli yakıt çeşidi olarak kabul edilen doğalgaz, yaygınlaşan altyapısıyla birlikte artık ülkemizin pek çok yerinde kullanılıyor. Doğalgaz ısıtma tertibatı, gerek apartmanlarda gerekse iş merkezleri veya plazalarda yoğun olarak tercih edilen bir sistem olarak göze çarpıyor.

Bu sistemi daha verimli hale getiren ise, hiç şüphe yok ki farklı şekilde üretilmiş doğalgaz petekleridir. Adeta ısıtma tertibatının son noktası olan petekler, evinizin ve odalarınızın sıcaklığını ayarlayan en önemli unsur olarak karşımıza çıkmaktadır.

Doğalgaz petek modelleri

Kullanılan malzeme farkıyla veya üretim kalitesi değişkenliği ile birlikte, doğalgaz petekleri farklılıklar gösterir. Gerek yapısı itibariyle gerekse de sistemi ile birbirinden ayrılan modellerin tamamı, sağlıklı bir ısıtma sisteminin tamamlayıcısı rolündedir. Bu modelleri sıralayacak olursak:doğalgaz peteği

  • Döküm metal kalorifer peteği
  • Havlupan kalorifer petek modeli
  • Alüminyum panel kalorifer petek modeli
  • Saç panel kalorifer petek modeli
  • Dekor olarak şık olan farklı metal özelliklere sahip kalorifer petek modelleri

Doğalgaz petekleri ve ısı avantajı

Evinizin her odasında bulunan doğalgaz petekleri, ısıyı homojen bir şekilde eve dağıtan muazzam sistemler olarak karşımıza çıkar. Termostat ayarı desteği ile birlikte ısıyı dilediğiniz şekilde ayarlayabilirsiniz. Hem çevreci hem de güvenli bir yakıt olan doğalgazı verimli kullanmak için, petekler gerçekten büyük önem taşımaktadır.

Doğalgaz petekleri ile yuvanız sıcacık

Hava şartları ne kadar soğuk olursa olsun, düzenli bir ısıtma tertibatı sizi soğuktan koruyacak, hayat standartlarınızı en üst düzeye çıkaracaktır. Evinizi sıcacık hale getiren doğalgaz petekleri, özenle üretilmiş kaliteli seçeneklerden oluşmaktadır. Hem tesisat hem de doğalgaz sistemini tamamlayan malzeme unsurlarının kalitesi, yuvanızın sıcacık olmasına katkı sağlamaya devam edecektir.

Değişik ölçülerde doğalgaz petekleri

Evinizin bölmeleri yani odalar, büyüklüğüne göre kalorifer petekleri ile desteklenmektedir. Doğalgaz sistemini kullandığınız andan itibaren, metrekare olarak daha büyük alana sahip olan odalarınız yine ebat olarak büyük doğal gaz petekleri ile desteklenmektedir. Daha küçük odalarda ise doğru orantılı tercihler ön plana çıkmaktadır. Bu şekilde evinizin her yerinde, ısı randımanlı bir şekilde kullanılabilmektedir.

Tur Assit, doğalgaz tesisatı, kalorifer tesisatı, elektrik tesisatı ihtiyaçlarınızda sizlerin en güvenilir tercihi olmaya devam ediyor. Şimdi siz de hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için www.tesisatturkiye.com sitemizi ziyaret edin!

Dilerseniz, Gaz Kaçağı hakkındaki yazımızı okuyabilir ya da doğal gaz tesisatı kategorimize geri dönebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button