Cam Kapı Tamiri veya Değişimi için Profesyonel Hizmet

cam kapı

Cam Kapı Tamiri

Cam kapı tamiri son dönemlerde oldukça ihtiyaç duyulan hizmetlerden biri olmuştur. Yapılan araştırmalarda da görüldüğü üzere dekorasyon bir mekanın en fazla göze çarpan noktalarından biridir. Dolayısıyla, bir mekanın tasarım sürecinde dekorasyon için harcanan zaman da büyük önem taşır.

Mekanlarda müşterinin ilk temas kurduğu  yapılar olan kapılar da dekorasyonun en önemli parçalarındandır. Uygun, şık ve güvenilir bir kapının doğru alanda kullanılması işletme sahibine itibar açısından da avantaj sağlar.

Söz gelimi bir ticari işletmenin veya mağazanızın mimarisinin değiştirilmesi planlanıyor ve günümüzün trendlerine uygun bir kapı yapılması isteniyorsa, birinci alternatif cam bir kapı olmalıdır.  Çünkü cam kapı bir anlamda şeffaflığıncam kapı göstergesidir ve şık bir vitrin oluşturulmasına yardımcı olur.

Camın insan psikolojisi üzerinde de olumlu bir etkisi vardır. Dinlendiricilik, modernlik, güven ve şıklık camın üzerimizde bıraktığı intibalar arasında dikkat çekenler arasında yer alır.

Cam istenirse bölmelere de ayrılabileceği için kullanım alanı oldukça geniştir. Örneğin büyük bir iş yeri cam ile bölmelere ayırabilir hem fonksiyonel hem de şık bir mekan haline getirilebilir. Bugün ülkemizde de birçok tasarım yoğun cam kullanımına doğru kaymaktadır.

Özellikle büyük ve kurumsal firmalar giriş kapıları için otomatik cam kapı seçmektedirler. Cam kapıların müşterilerle ilk temas anında daha sıcak bir etkileşim kurulduğu düşünülmektedir. Çünkü camın insan üzerindeki psikolojik etkisi oldukça yüksektir.

Öte yandan cam kapı beraberinde birçok risk taşır. Camın çatlamasından, mekanizmasının bozulmasına kadar birçok sıkıntı sıklıkla karşılaşılan problemlerdendir. Eğer cam kapı tamiri kapsamında, cam kapı; motor,makine ve aksesuarların yenisi ile değiştirilmesi, kırılmış veya çatlamış cam tamiri gibi hizmetlere ihtiyacınız olursa Tur Assist tüm Türkiye’de yardımınıza koşar. Çünkü Tur Assist güvencesindeki yardım paketi, size anında profesyonel bir camcı göndererek sorununuzu hızlı ve garantili bir biçimde çözer.

Dilerseniz, Cam Kırılmasına Nasıl Müdahele Edilmeli yazımızı ziyaret edebilir  ya da Cam kategorisine gidebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button