Cam Kırılması Garantisi İçin

Cam Kırılması Garantisi

Hepimizin bildiği üzere, konutlarımızda yer alan camlar, hassas malzemeler olduğundan istenmeyen durumlarda zarar görüp kırılabilirler. Kullanım alanı göz önünde bulundurulduğunda bir an önce kırılan ya da hasar gören camların tamir edilmesi veya yerine yenisinin takılması gerekir.

Camın hasar görmesi ile ilgili 3 temel unsur vardır. Bunlar; camın cinsi, cama gelen darbenin şiddeti ve camın bulunduğu fiziki ortam olarak sıralanabilir.  Darbeyi sadece pencere camına gelen sert bir cisim veya cama uygulanan darbe olarak düşünmeyin. Şiddetli bir ses de cama fazlasıyla zarar verebilir; buna sesten hızlı uçan uçakların evlerin pencerelerine verdiği zararları örnek verebiliriz. Bu uçakların ses hızını aşarken meydana getirdiği sonik patlamalar, birçok ülkede kara üzerinde ses üstü hızlarla uçmasının yasaklanmasına sebep olmuştur.

Cam kırılması garantisi nedir?cam kırılması

Tur Assist @Home konut yardım paketleri, evinizde meydana gelebilecek olumsuz durumlarda evinizi ve sizi korumaya alan geniş kapsamlı bir konut yardım paketidir. Bu kapsama konutlarınızda yer alan camlar da dahildir.

Konut ya da işyerinizin dış cephesinde bulunan sabit dikey camların kırılma ya da çatlama sonucu hasar görmesi durumunda, Tur Assist hasar gören parçayı eski haline getirir. Bunun için tüm Türkiye’de, konut ya da işyerinizin daha fazla hasar görmemesi için anında müdahale edecek profesyonel tamir ekipleri bulundurur.

Cam değiştirme hizmeti aşağıda detaylandırılan durumları kapsar.

  • Kırılmış veya çatlamış düz camların değiştirilmesi
  • Kırılmış veya çatlamış buzlu camların değiştirilmesi
  • Kırılmış veya çatlamış dış kapı camının değiştirilmesi
  • Kırılmış veya çatlamış çift (ısıcam) camın değiştirilmesi
  • Kırılmış veya çatlamış özel nitelikli dış camların (temperli, renkli, lamine vb.) değiştirilmesi

Kısaca, evinizde veya işyerinizde pencereleriniz herhangi bir sebeple hasar gördüyse veya camlarınızdan birisi kırıldıysa endişe etmenize gerek yok. Tur Assist güvencesindeki @Home konut yardım paketleri, size anında profesyonel bir camcı göndererek sorunu hızlı ve garantili bir biçimde çözer.

Üstelik @Home konut yardım paketleri, çilingir hizmetinden güvenlik hizmetine, kalorifer tesisatı arızlarından elektrik ve su tesisatı ile ilgili problemlere kadar geniş bir yelpazede sizleri güvence altına alır.

Ayrıca 7/24 hizmet veren çağrı merkezimize konut yardım taleplerinizi iletebilirsiniz. www.turassistleyasam.com internet sitesi üzerinden inceleyebileceğiniz @Home konut yardım paketleri ile Türkiye’nin her noktasında acil hizmet alabilirsiniz.

Cam kategorisine geri dönebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button