Acil Çilingir Arıyorsanız Dikkat

acıl çılıngır arıyorsanız

Acil Çilingir

Konutlarımızın ya da mekânlarımızın güvenliği denince akla ilk gelen kapılardır. Dolayısıyla pek çok insan kapı tercihi yaparken güvenliği ön planda tutar. Kapılarda yer alan güvenlik sistemleri ne kadar iyi olursa doğal olarak dışarıdan gelebilecek olan istenmeyen 3. şahıslar tarafından açılması o kadar zor olacaktır. Bu bakımdan kapı ve kapılarda yer alan kilit sistemleri, teknolojinin gelişmesiyle birlikte kendini sürekli yenilemiş ve her geçen gün çeşitli fonksiyonlarıyla daha kullanışlı hale gelmiştir.

Öte yandan teknolojinin ilerlemesi her hizmetin daha çabuk yapılması anlamında beklentileri üst seviyeye çıkarmış durumda. Artık çevremizdeki herkes satın almış olduğu hizmetleri daha hızlı ve daha kaliteli bir şekilde almak istiyor. Bu beklentiler de acil çilingir hizmetini ön plana çıkarıyor.

Çilingirler eskiden nerdeyse her mahalle arasında bulunurken bugün yok denecek kadar azalmış ya da başka sektörlerin içerisine karışarak yaşamlarını devam ettirmek durumunda kalmışlardır. Bu sektörel gerçek acil çilingir hizmeti almak isteyen insanları internet mecrasına yönlendirmektedir. Peki, acil çilingir hizmeti ararken güvenliğinizi ne kadar düşünüyorsunuz?

Türkiye Esnaf ve Sanatkarları Konfederasyonu (TESK) Genel Başkanı Bendevi Palandöken yaptığı yazılı açıklamada, oda kaydı olmadan anahtar çoğaltma makineleri ile ehil olmayan kişiler tarafından anahtar çoğaltılması, hatta çilingir hizmeti verilmesinin, meslek erbaplarının en büyük sıkıntısı olduğunu kaydetti ve ustalık belgesi olmayanlara ev ve iş yerlerinin emanet edilmemesi çağrısında bulundu.

Unutmayın, ilgili olmayan iş yerlerine konulan makinelerle anahtar çoğaltan, ikinci iş olarak çilingirlik yapanlara kapı açtırmak güvenlik açısından zafiyet oluşturabilir. Özellikle acil çilingir hizmeti almak isterken sertifikası olmayan çilingirlere evinizi, işyerinizi emanet etmeniz maddi manevi birçok sıkıntıya yol açabilir.

Acil çilingir hizmeti arayanlara Tur Assist’ten güvenilir ve garantili hizmet!

Kapı kilidinizde oluşabilecek herhangi bir sorunda yalnız değilsiniz. Tur Assist güvencesindeki  konut yardım paketi, çilingir gerektiren her sorununuzda, acil müdahale ve tamir hizmeti sağlamak için konutunuza konusunda uzman ve donanımlı bir ekip gönderir. Üstelik  konut yardım paketi, acil çilingir hizmetinden güvenlik hizmetine, cam kırılmasından tesisat arızalarının giderilmesine kadar geniş bir yelpazede evinizi ve sizleri güvenceye alır.

Ayrıca 7 gün 24 saat hizmet veren çağrı merkezine ile konut yardım taleplerinizi iletebilirsiniz.

Çilingir kategorimize geri dönebilir ya da “Anahtarcı Malzemeleri Nelerdir?” hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button