En Yakın Çilingir Denince Tüm Türkiye’de

En Yakın Çilingir Denince Tüm Türkiye’de

En Yakın Çilingir

Ev ve iş yerlerinin güvenliğin sağlanması ve emniyetin sağlanması için yeterli seviyede önlemlerin alınması gerekir. Güvenlik denildiğinde akla gelen ilk şey elbette ki kapı sistemleridir. Teknolojinin her konuda hızlı bir şekilde gelişmesine paralel olarak konut ve iş yerlerinde kullanmış olduğumuz kapılar da güvenlik anlamında teknolojik gelişmelerden payına düşeni almıştır. Son teknolojik gelişmeler sonucunda kullandığımız kapılar artık çok daha güvenli.

Yapılan araştırmalar bize gösteriyor ki hırsızlığa karşı en etkin korunan mekanlarda hırsızlık ihtimali çok daha düşük oluyor. Yani kolay açılmayacağını hissettiren ve son teknoloji ile üretilmiş bir kapı, mekanın güvenliğini tehdit eden art niyetli kişileri caydıran en etkili çözümlerden biridir.  İyi bir kapı caydırıcılık noktasında önemli rol oynar.

Evet, kapılar teknolojik anlamda bu kadar kaliteli ve açılması güç olunca başka bir sektör olan çilingir hizmeti de kendisini daha fazla ön plana çıkarmıştır. Çünkü evinizi ya da iş yerinizi yanlışlıkla anahtar içerideyken terk ettiğinizde ya da anahtarınız kırıldığında bu kez konusunda uzman en yakın çilingir hizmeti nereden alınır diye bir telaş içerisine düşebilirsiniz.

Eğer profesyonel bir firmadan hizmet almayacaksanız, almanız gereken önlem böyle bir sorun yaşanmadan önce hazırlıklı olmak ve size en yakın çilingir hizmeti veren firmaları müsait olduğunuz bir zamanda araştırmaktır.  Zira acil bir çilingire ihtiyacınız olduğu zaman karşınıza çıkan ilk firmadan hizmet almak beraberinde birtakım riskleri getirebilir.

Yapabileceğiniz bir diğer şey de hiç bunları düşünmeden kendinizi garantili ve profesyonel hizmet alabileceğiniz bir firmaya emanet etmek. Söz gelimi Tur Assist @Home konut yardım paketleri ile sadece çilingir hizmeti değil  evinizde meydana gelebilecek birçok sorun oluştuğu anda sizlere 7/24 yardımcı olabilecek ve sorunları garantili bir biçimde çözebilecek geniş bir hizmet ağına sahiptir.

Tur Assist @Home konut yardım paketi ile sorunları olay yerinde hızlı bir şekilde çözer. Söz gelimi, evinizde oluşabilecek acil durumlarda tesisat, elektrik, cam değişimi ve çilingir hizmetlerini de kapsayan çözümler sunar. Dilerseniz @Home konut yardım paketilerini www.tesisatturkiye.com sitemiz üzerinden de kolayca inceleyebilirsiniz.

Tur Assist, asistans hizmetleri konusunda dünyanın lider firmalarından Mapfre Asistencia grubunun Türkiye’deki şirketidir. 1989 yılında kurulan Mapfre Asistencia, İspanya kökenli uluslararası servis, sigorta ve reasürans devi Mapfre’nin yatırımı olarak bugün Avrupa, Amerika, Asya ve Afrika’da 45 ülkede faaliyet göstermektedir.

1996 yılında kurulan Tur Assist ise bugün Türkiye’de 8.000 anlaşmalı hizmet birimiyle 7 gün 24 saat acil hizmetlerin organizasyonunu sağlamaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button