Çilingirci Olarak Tanımlanan Anahtarcıların Verdiği Hizmetler

cılıngır hızmetlerı

Çilingirci Olarak Tanımlanan Anahtarcılar Tarafından Verilen Hizmetler

Doğru bir kullanım olmamasına rağmen halk arasında çilingirci olarak da tanımlanan çilingirler kilitli kapıları açan, anahtar kopyalayan ve kilitleri onaran nitelikli ve belgeli kişilerdir. Anahtarcı olarak da anılan bu kişilerin, mesleki koşulları yerine getirmeleri ve çilingir lisansına sahip olmaları önem arz eder.

Çilingire ihtiyaç duyulduğunda, herhangi bir sabıka kaydı bulunmayan, profesyonel bir lisansa ya da ustalık belgesine sahip, meslek odasına kayıtlı çilingirlerden yardım alınması Türkiye Esnaf ve Sanatkarları Konfederasyonu tarafından önemle tüketicilere önerilmektedir. Siz de kaliteli bir şekilde çilingir hizmeti almayı düşünüyorsanız bu kriterleri göz önünde bulundurmanız faydalı olacaktır.cılıngır hzımetlerı

Evinizde ya da iş yerinizde halk arasında çilingirci ve anahtarcı olarak da bilinen çilingirlerden yardım alırken, internet üzerinden rastgele arama yaparken hizmet alacağınız firmanın meslek odasına kayıtlı olup olmadığını mutlaka sorgulayın. Bu durum kilidinizde ekstra oluşabilecek hasarların önüne geçecektir.

Tur Assist güvencesindeki konut yardım paketi, çilingir gerektiren her sorununuzda, acil müdahale ve tamir hizmeti sağlamak için konutunuza konusunda uzman ve donanımlı bir ekip gönderir. Üstelik  konut yardım paketi, çilingir hizmetinden güvenlik hizmetine, cam kırılmasından tesisat arızalarının giderilmesine kadar geniş bir yelpazede evinizi ve sizleri güvenceye alır.

Konut yardım paketi kapsamında bir çilingire ihtiyaç duyarsanız, aşağıdaki hizmetleri tüm Türkiye’de alabilirsiniz.

Kapı kilidi açma:

  • Anahtar kaybına bağlı iç/dış kapının açılması,
  • Anahtar çalınmasına bağlı iç/dış kapının açılması,
  • Anahtarın içerde unutulmasına bağlı iç/dış kapının açılması,
  • Anahtarın kapı arkasında unutulmasına bağlı iç/dış kapının açılması,
  • Barelin arızalanmasına bağlı iç/dış kapının açılması,
  • Kilidin arızalanmasına bağlı iç/dış kapının açılması,
  • Hırsızlık amaçlı zarar verilmiş çalışamaz haldeki iç/dış kapının açılması.

Kapı kilidi değiştirme:

  • Konutun PVC, ahşap, demir veya alüminyum iç/dış kapısına ait, arıza sonrası çalışamaz haldeki ana alt kilidin değiştirilmesi,
  • Konutun PVC, ahşap, demir veya alüminyum iç/dış kapı kilidine ait, arıza sonrası çalışamaz haldeki ana alt barelin değiştirilmesi.

Tur Assist Çilingir ekipleri tüm Türkiye’de 7/24 hizmetinizde!

Evinizin anahtarını kaybettiğinizde ya da güvenlik gerekçesiyle bir çilingire ihtiyaç duyduğunuzda güvenilir bir çilingir bulmaya uğraşmak yerine 7/24 Tur Assist’i arayarak kısa sürede sorununuza çözüm bulabilirsiniz.

Çilingir kategorimize geri dönebilir ya da  Acil Çilingir Arıyorsanız detaylı bilgi alabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button